Popularne posty

O nas

Ekspozycja: ul. Jeziorki 10A
                      Warszawa
e-mail: sklep@innabajka.pl

tel.: 22 730 50 27


Inna Bajka-niezwykłe meble dla dzieci
Witamy w świecie Innej Bajki. Dzięki nam każde dziecko otwierając drzwi swojego pokoju będzie mogło przenieść się w magiczny świat wyobraźni!
Pirat? Postrach karaibskich mórz? A może baletnica, której sława obiega cały świat? Inna Bajka to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie spełnienie swoich najskrytszych marzeń.
W naszym sklepie każdy nawet najmniejszy przedmiot został zaprojektowany z myślą o bezpiecznym i szczęśliwym dzieciństwie-z dbałością o najwyższą jakość wykonania, nowoczesne wzornictwo, prostotę i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań.
Pomysł stworzenia sklepu z niezwykłymi meblami dla dzieci zrodził się, kiedy zaczęliśmy urządzać pokój dla naszych dzieci. Szukaliśmy mebli wyjątkowych, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym, a przy tym bezpiecznych i trwałych. Chcieliśmy aby pokój naszych dzieci stał się miejscem wyjątkowym pod każdym względem.
Dzisiaj współpracujemy z najlepszymi, międzynarodowymi producentami mebli, oferującymi najwyższą jakość wykonania i wyjątkowe, absolutnie unikalne wzornictwo.
W naszym klepie znajdziecie Państwo meble zupełnie z innej bajki.

Jakość Innej Bajki
Wszystkie meble i akcesoria oferowane w sklepie Inna Bajka spełniają najwyższe standardy. Zarówno pod względem jakości użytych materiałów, jak i bezpieczeństwa ich użytkowania. Producenci, oferujący swoje meble w naszym sklepie, posiadają stosowne certyfikaty i wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych.
Jakość z Innej Bajki to jednak nie tylko atesty i trwałość produktów. To także wyjątkowe, nowoczesne, a zarazem zróżnicowane wzornictwo. W naszych kolekcjach znajdą Pańswto szeroki wachlarz stylów, od niezwykle kolorowych produktów HABA, po ekskluzywne, bardziej stonowane rozwiązania marek SMALL WORLD i TREEHOUSE.

Nasze marki
HABA to uznana na świecie niemiecka marka oferująca najwyższej jakości meble i zabawki dla dzieci. Cały asortyment wykonany jest z materiałów przyjaznych dziecku. Naturalne drzewo bukowe i brzozowe, wodne farby ekologiczne dzięki czemu meble spełniają najostrzejsze normy bezpieczeństwa. Bezpieczne znaczy nudne? W żadnym razie! HABA to nie tylko tak ważne bezpieczeństwo naszych dzieci, to również bogactwo wzorów i kolorów. Istny raj na ziemi! Domek na drzewie? Łóżko obwieszone kolorowymi girlandami na którym nawet z ziarnkiem grochu wyśpi się każda księżniczka? To właśnie proponuje nam HABA. Dzięki niezwykłemu bogactwu pomysłów i rozwiązań oraz unikalnemu wzornictwu produkty tej marki pozytywnie stymulują rozwój dziecka, tworząc jednocześnie niezwykłą atmosferę.

SMALL WORLD to ekskluzywna duńska marka. Od lat dostarcza kompletne rozwiązania dekoracyjne dziecięcych pokoi w całej Europie! Niewątpliwie zaletą mebli SMALL WORLD jest możliwość ich przekształcania - meble te bowiem, rosną wraz z dzieckiem, stanowiąc doskonałą bazę dla zmieniających się z wiekiem potrzeb dziecka. Dzięki tej marce możemy znaleźć się w zaczarowanym świecie bajek Hansa Christiana Andersena, otulić ciepłymi, pastelowymi kolorami. Jest też coś dla rodziców. Bezpieczne farby ekologiczne, tekstylia z najwyższej jakości bawełny, meble wykonane wyłącznie z naturalnego drewna. Ciekawe?

TREEHOUSE jest marką znaną, na kilku kontynentach, głównie z wysokiej jakości swoich produktów, charakteryzujących się dodatkowo wyjątkową funkcjonalnością i elastycznością. W ofercie tej marki znajdą Państwo meble idealnie pasujące do przeróżnych aranżacji. Twój syn marzy, żeby podbić morza? Klasyczne łóżko oraz niesamowite tekstylia z linii KAPITAN KID pomogą zawojować świat. TREEHOUSE posiada bogatą ofertę nie tylko mebli, ale również przepięknych tekstyliów i dodatków, które pozwolą w jednej chwili zmienić dziecięcą przestrzeń nieodpoznania. Dzieci, jak to dzieci, co chwila marzą by być kim, a TREEHOUSE pozwala cieszyć się nowymi aranżacjami bez potrzeby zmiany całego pokoju.
Inna Bajka to nie tylko meble. HAPPY HORSE dostarcza nam niezwykłe maskotki, pozytywki. HABA pozwala uczyć się zabawą z przeróżnymi grami i zabawkami edukacyjnymi. IVI zaproponuje przytulne dywany, na których niestraszna będzie nawet sroga zima!

PAIDI to niemiecka marka luksusowych mebli dziecięcych. Nazwa wywodzi się z greki i oznacza “dla dziecka”. To meble, które są piękne, przyjazne środowisku, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne. Twórcy PAIDI dbają, by ich produkty mogły być swoistymi przyjaciółmi dziecka i jak najdłużej mu towarzyszyć, na bieżąco dostosowując swoje funkcjonalności do jego potrzeb. Sukces firmy zapoczątkowała niegdyś produkcja łóżeczka – dziś firma specjalizuje się we wszelkich meblach dziecięcych. PAIDI TO meble które „rosną wraz z dzieckiem” – zestaw z łóżeczkiem niemowlęcym i przewijakiem przy prostych zabiegach można przekształcić w funkcjonalny pokój dla kilkuletniego dziecka. Pojedyncze łóżko po zamontowaniu kilku elementów może stać się wspaniałym piętrowym łóżkiem do spania i zabawy dla rodzeństwa.

Jedyny Salon w Polsce!
Ekspozycja sklepu Inna Bajka mieści się w Centrum Handlowym w Jankach k/Warszawy. Na przestrzeni ponad 200m2 prezentujemy wybrane modele i akcesoria wszystkich Marek oferowanych w naszym sklepie. W specjalnie wydzielonych przestrzeniach znajdą Państwo przykładowe aranżacje, które mamy nadzieje, będą inspirację w planowaniu pokoju Państwa dzieci. Brak pomysłów, bądź czasu? To też nie jest problem doświadczeni doradcy pomogą, albo od samego początku zaprojektują wymarzony pokój dziecięcy.
Witamy w Innej Bajce…

Drewniane łóżko typu lowslepper, z kolekcji BASIC, duńskiej marki SMALLWORLD, kolor biały

 Drewniane łóżko typu couch, z kolekcji BASIC, duńskiej marki SMALLWORLD
         Drewniane łóżko typu 4 KOLUMNY, z kolekcji CLASIC, duńskiej marki SMALLWORLD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz