Popularne posty

Kołdry, poduszki i materace


<Kliknij aby powiększyć obrazek>

<Kliknij aby powiększyć obrazek>


Kołdra f.a.n. Klimakomfort Dacron 95˚
Pokrycie: delikatna tkanina bawełniana, sanforyzowana (100% bawełna).
Bawełna sanforyzowana dzięki swojej obróbce podczas procesu technologicznego, powstają włókna, które są obkurczone, dzięki czemu tkanina nie zbiega się podczas prania.
Wypełnienie: Dacron 95˚(100% poliester), zachowuje długotrwałą sprężystość
Pielęgnacja: Nadaje się do prania w temperaturze 95˚C co zapewnia jeszcze wyższy komfort higieny. Można suszyć w suszarkach bębnowych – do temperatury 120˚C. Przeznaczona dla alergików. Produkt posiada certyfikat Ӧko-Tex Standard 100.

Poduszka f.a.n. Klimakomfort
Pokrycie: delikatna tkanina bawełniana, sanforyzowana (100% bawełna), podpikowana włókniną Dancorn  95˚
Wypełnienie: kuleczki silikonowane (100% poliester).
Dzięki wypełnieniu w postaci silikonowych kuleczek, pojedyncze włókno, z którego zostało wykonane wypełnienie, pozostaje bardziej trwałe oraz odporne na odkształcenia oraz łamania.


<Kliknij aby powiększyć obrazek>Kołdra niemowlęca marki  f.a.n. Medisan Kids
Pokrycie: tkanina bawełniana (100% bawełna) bez optycznych wybielaczy (dlatego posiada lekko kremowy - naturalny kolor)
Wypełnienie: f.a.n. lso-fill (100% poliester), włókno kanalikowe silikonowane, odporne na gotowanie.
Włókno kanalikowe silikonowane posiada w swojej strukturze kanaliki, które są wypełnione powietrzem. Dzięki czemu takie włókno zyskuje na lekkości. Powietrze zawarte w kanalikach pełni także funkcję izolatora. Kołdra posiadajaca tego rodzaju wypełnienie jest lekka oraz posiada doskonałe właściwości grzewcze. Na wierzchnią warstwę włókna natryskuje się warstwę silikonu, który sprawia, że jego struktura staje się trwalsza oraz nie ulega załamaniu. Ponadto powierzchnia włókna staje się bardziej wygładzona, dzięki czemu utrudniony jest dostęp dla drobnoustwojów, mikrobów i roztoczy, w związku z czym higieniczność tego typu kołdry jest wysoka.
Pielęgnacja: nadaje się do prania w temperaturze 95˚ C, w środkach piorących nie zawierających optycznych wybielaczy. Można suszyć w suszarkach bębnowych - do temp. 120˚ C. Przeznaczona także dla alergików. Wygładzona na całej długości powierzchnia włókna posiada dodatkowo działanie bakteriostatyczne. Produkt posiada certyfikat Ӧko-Tex Standard 100.

Poduszka niemowlęca  f.a.n. Medisan Kids
Pokrycie: tkanina bawełniana (100% bawełna) bez optycznych wybielaczy (dlatego posiada lekko kremowy - naturalny kolor)
Wypełnienie: f.a.n. lso-fill (100% poliester), włókno kanalikowe silikonowane, odporne na gotowanie.

<Kliknij aby powiększyć obrazek>

<Kliknij aby powiększyć obrazek>Kołdra niemowlęca f.a.n. Thinsulate Kids
Pokrycie:  tkanina bawełniana satynowa sanforyzowana (100% bawełna).
Bawełna sanforyzowana dzięki swojej obróbce podczas procesu technologicznego, powstają włókna, które są obkurczone, dzięki czemu tkanina nie zbiega się podczas prania.
Wypełnienie: Thinsulate Insulation (100% poliester)
Pielęgnacja: Nadaje się do prania w temperaturze 60˚C. Można suszyć w suszarkach bębnowych. Przeznaczona także dla alergików.  Kołdra zapewnia doskonałą ochronę przed zimnem, przy zachowaniu maksymalnej lekkości. Thinsulate doskonale „oddycha” i jest łatwy w pielęgnacji. Produkt posiada certyfikat Ӧko-Tex Standard 100.

Poduszka niemowlęca f.a.n. Thinsulate Kids
Pokrycie: tkanina bawełniana satynowa sanforyzowana (100% bawełna)
Wypełnienie: f.a.n. Antibac (100% poliester), włókno kanalikowe silikonowane zawierające aktywną substancję, wykazującą stałe działanie zapobiegająśce rozwojowi mikroorganizmów i bakterii. Posiada powłokę Dual Teflon zapewniającą ochronę przed plamami.
Włókno kanalikowe silikonowane posiada w swojej strukturze kanaliki, które są wypełnione powietrzem. Dzięki czemu takie włókno zyskuje na lekkości. Powietrze zawarte w kanalikach pełni także funkcję izolatora. Kołdra posiadajaca tego rodzaju wypełnienie jest lekka oraz posiada doskonałe właściwości grzewcze. Na wierzchnią warstwę włókna natryskuje się warstwę silikonu, który sprawia, że jego struktura staje się trwalsza oraz nie ulega załamaniu. Ponadto powierzchnia włókna staje się bardziej wygładzona, dzięki czemu utrudniony jest dostęp dla drobnoustwojów, mikrobów i roztoczy, w związku z czym higieniczność tego typu kołdry jest wysoka.<Kliknij aby powiększyć obrazek>
<Kliknij aby powiększyć obrazek>Kołdra f.a.n. Cotton Made In Africa – TENCEL
Pokrycie: bawełna-perkal (perkal jest najprostszym płóciennym splotem bawełnianym), sanforyzowana (100% bawełna) z wyselekcjonowanych afrykańskich plantacji.
Bawełna sanforyzowana dzięki swojej obróbce podczas procesu technologicznego, powstają włókna, które są obkurczone, dzięki czemu tkanina nie zbiega się podczas prania.
Wypełnienie: TENCEL, włokno z surowców odnawialnych (100% Lyocell), jest bardzo sprężyste, chłonne, dające uczucie lekkości, zapewniając pełen komfort podczas snu.
Pielęgnacja: Nadaje się do prania w temperaturze 60˚C, z dodatkiem płynu do prania tkanin delikatnych. Można suszyć w suszarkach bębnowych. Przeznaczona także dla alergików.

Co to jest TENCEL? Materiał produkowany przy użyciu metod wysoce przyjaznych dla środowiska oraz przy minimalnym wpływie na nie. Tkanina ta jest delikatna jak jedwab, mocna jak poliester, chłodna jak len, ciepła jak wełna i posiada większą chłonność od bawełny. Włókna TENCEL doskonale regulują klimat spania poprzez wysoką absorbcję wilgoci i odprowadzanie jej na zewnątrz. Pościel która została wykonana z TENCELU posiada właściwości antybakteryjne, jest gładka i miękka. Ponadto włókna TENCEL są biodegradowalne w 100%. Produkuje się je z celulozy drzewnej - najczęściej z drewna bukowego.


Poduszka f.a.n. Cotton Made In Africa – TENCEL
Pokrycie: bawełna - perkal, sanforyzowana (100% bawełna), podszyta włóknem naturalnym TENCEL
Wypełnienie: kuleczki z włókniny (60%Lyocell / 40% poliester).


<Kliknij aby powiększyć obrazek>Kołdra f.a.n. THINSULATE
Pokrycie: mako-batyst, sanforyzowany (100% bawełna)
Mako-batyst to bawełna egipska o szlachetnym splocie batystowym - bardzo cienkim, ścisłym, trwałym i gładkim. Przedrostek mako, oznacza, że tkanina została wykonana z bawełny egipskiej, która uważana jest za najbardziej trwałą i delikatną.
Wypełnienie: Thinsulate INSULATION (100% poliester)
Pielęgnacja: nadaje się do prania w temperaturze 60˚C, w środkach do tkanin delikatnych. Można suszyć w suszarkach bębnowych. Przeznaczona także dla alergików. Pościel THINSULATE jest polecana szczególnie osobom szczupłym oraz tym, którzy wyjątkowo lubią ciepło ponieważ produkt ten oferuje optymalną ochronę przed zimnem przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej lekkości. Z THINSULATE wykonuje się m. In. lekką odzież sportową kombinezony, rękawiczki, czapki, które sa bardzo lekkie i ciepłe. Materiał THINSULATE „oddycha”, jest trwały i łatwy w pielęgnacji, ceniony jest wśród hipoalergików.

Poduszka f.a.n. THINSULATE
Pokrycie: mako-batyst, sanforyzowany (100% bawełna), podpikowany włóknami klimatycznymi.
Włókno klimatyczne reguluje temperaturę podczas spania poprzez odprowadzanie wilgoci od ciała.
Wypełnienie: miękkie kuleczki z włókniny (100% poliester)

<Kliknij aby powiększyć obrazek>


MATERACE HABA<Kliknij aby powiększyć obrazek>


<Kliknij aby powiększyć obrazek>1 komentarz:

  1. Przed zakupem kołder należałoby testy alergiczne(więcej o badaniach na alergię z krwi), może się zdarzyć sytuacja, że kupimy pościel wykonaną z materiału który nam nie służy i wyrządzimy sobie tylko większą krzywde tym.

    OdpowiedzUsuń