Popularne posty

Zabawki


Zwierzęca piłka została wykonana z miękkiego w dotyku weluru oraz bawełny. Pomiędzy pionowymi fragmentami kuli zostały ukryte różne zwierzątka oraz fragmenty roślin: czerwony pingwin - który po naciśnięciu na brzuszek piszczy, pomarańczowe słonko, żyrafa  która podczas dotykania szeleści, gąsienica czy zielony listek. Każdy z mieszkańców piłki został połączony z konstrukcją kuli za pomocą gumki, kiedy pociągniemy za nią jedno zwierzątko zostaje bardziej odsłonięte podczas, gdy drugie coraz bardziej chowa się do wnętrza kuli. Zabawka została wykonana dla niemowląt w wieku 6 miesięcy. Pomaga rozwijać sprawność malutkich rączek, poprawia logiczne myślenie oraz dostrzegać  związek przyczynowo-skutkowy w jej działaniu, dostarcza zmysłom wiele bodźców sensualistycznych stymulując rozwój Twojej pociechy. Średnica kuli 12 cm.

Cena:70 zł

Miękka lalka Fiona została wykonana z przyjemnych w dotyku tkanin takich jak welur i bawełna. Wykonana z myślą o niemowlętach w wieku 6-u miesięcy. Jest to okres w życiu dziecka kiedy dostrzega ono coraz bardziej autonomię własnego ciała, zaczyna łapać równowagę potrzebną do samodzielnego siedzenia. Lalka pomaga uzmysłowić oraz zobrazować dziecku jego własne ciało. Badania prowadzone przez psychologów potwierdzają, że miękkie przytulanki pomagają dziecku odreagować stres i zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Wysokość lalki 25 cm, szerokość 19 cm.


Cena: 62 złMiękka lalka Leona została wykonana z przyjemnych w dotyku tkanin takich jak welur i bawełna. Przeznaczona dla niemowląt w wieku 6-u miesięcy. Jest to okres w życiu dziecka kiedy dostrzega ono coraz bardziej autonomię własnego ciała, zaczyna łapać równowagę potrzebną do samodzielnego siedzenia. Lalka pomaga poznać dziecku jego własne ciało. Badania prowadzone przez psychologów potwierdzają, że miękkie przytulanki pomagają dziecku odreagować stres i zwiększają jego poczucie bezpieczeństwa. Wysokość lalki 20 cm, szerokość 21 cm.
Cena:  62 zł
Piłeczka mały świat została wykonana z miękkiego w dotyku weluru, bawełny oraz połyskującego poliestru (staw). Na kuli o średnicy 12 cm zostały naszyte elementy pochodzące z rzeczywistego świata: czerwony samochód jadący ulicą, kaczuszka pływająca po stawie, domki, drzewa - niektóre z nich, posiadają wszyty w środku, szeleszczący materiał! Natomiast wewnątrz kuli znajduje się dzwonek, który radośnie brzęczy w trakcie potrząsania lub podrzucania piłki przez Twoją pociechę. Zabawka została wykonana z myślą o niemowlętach w wieku od 10 miesiąca życia, jest typem zabawki nastawionej na kształtowanie motorycznych oraz logicznych umiejętności dziecka. Dzięki temu, że podczas dotykania szeleści lub dźwięczy - dziecko zaczyna postrzegać zasadę działania opartą na schemacie akcja-reakcja.
                                                     Cena:  68 zł
Grzechotka gryzak samochodziki została wykonana z drewna, pomalowana farbami bezpiecznymi dla dziecka nawet w kontakcie z buzią. Wielokolorowy drewniany kwiatek posiada wbudowany dzwonek oraz ilustracje przedstawiające różne pojazdy: samochody osobowe, dostawcze czy koparkę oraz elementy drogi m.in. znaki drogowe. Każdy z płatków został połączony z środkiem kwiatka za pomocą elastycznego sznurka, płatki dają się obracać wokół własnej osi. Produkt przeznaczony dla niemowląt w wieku od 6-ego miesiąca życia. Średnica kwiatka wynosi 10 cm.

                                                     Cena:  41 złGrzechotka gryzak słońce została wykonana z naturalnego drewna, pomalowana bezpiecznymi farbami, które nie stanowią zagrożenia dla Twojej pociechy nawet w kontakcie z buzią. Zabawka posiada wbudowany dzwonek. Podczas intensywnego potrząsania, gryzak wydaje również charakterystyczny dźwięk ocierania i stukania drewna o drewno, ponieważ każdy promyczek został połączony z głową słonka za pomocą elastycznego sznurka. Produkt jest przeznaczony dla niemowląt w wieku od 6-ego miesiąca życia. Średnica 12 cm.
                                                    Cena:  44 zł

Grzechotka gryzak PIXIE produkt został wykonany z naturalnego drewna, pomalowana przy użyciu farb ekologicznych, które nie powodują zagrożeń w kontakcie z buzią. Gryzak posiada poręczne do trzymania dla małej rączki - kółko, na którym przy pomocy elastycznego sznurka zostały zamocowane: grzybek, ludzik, domek oraz kwiatek - który posiada mały dzwonek w  środku. Gryzak przeznaczony jest dla niemowląt w wieku od 6 miesiąca życia. Wysokość 12 cm, szerokość 9 cm, średnica kółka 6 cm.
                                                  
                                                     Cena:  48 złGrzechotka gryzak Rosella została wykonana z drewnianych elementów połączonych w całość za pomocą elastycznego sznurka. W trosce o bezpieczeństwo Twojej pociechy produkt został pomalowany ekologicznymi farbami, które nawet w kontakcie z buzią dziecka nie stanowią dla niego zagrożenia. Rosella posiada różowe, filcowe włosy oraz sympatyczną buzię, kiedy się nią potrząsa - wydaje wesoły odgłos stukania drewna o drewno. Przeznaczona dla niemowląt w wieku od 6-ego miesiąca życia. Wysokość 10 cm, średnica największego krążka (podstawy) 5 cm.

                                                   Cena:  44 zł
Grzechotka gryzak Mimi została wykonana z naturalnego drewna, każdy z elementów został połączony ze sobą za pomocą elastycznego sznurka. W trosce o bezpieczeństwo Twojej pociechy, produkt został pomalowany farbami ekologicznymi, które nawet w kontakcie z buzia dziecka nie powodują zagrożenia. Gryzak można nosić na rączce jako bransoletkę lub testować ją w każdy inny sposób organoleptyczny. Ciekawskie świata maluchy mogą zostać zaintrygowane połyskującym kółkiem umieszczonym w środku jednego z serduszek, ponieważ jego barwa mieni się ukazując oczom malucha wszystkie odcienie tęczy. Produkt przeznaczony dla niemowląt w wieku od 6-ego miesiąca życia. Średnica 8,5 cm.

                                                   Cena:  31 zł

Grzechotka gryzak TOT w całości została wykonana z drewna, pomalowana przy użyciu ekologicznych farb, które nawet w kontakcie z buzią niemowlęcia nie stanowią zagrożenia. Wszystkie elementy zostały połączone ze sobą za pomocą elastycznego sznurka. Czerwony samochodzik posiada niewielkich rozmiarów wbudowany dzwoneczek, natomiast w ciemni-niebieskim samochodzie dodatkową atrakcję może stanowić ruchoma głowa ludzika - kierującego tym pojazdem. Szyby w samochodzie o barwie jasno-błękitnej, intrygująco mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Zabawka przeznaczona dla chłopców w wieku od 6-ego miesiąca życia. Średnica  gryzaka wynosi 9,5 cm. Dzięki różnorodnym kształtom, kolorom oraz wydobywającym się z grzechotki dźwiękom  - produkt stymuluje rozwój dziecka, pobudzając  sensualistyczne doznania Twojej pociechy.

                                                      Cena:  40 złPiłeczka zwierzątka została wykonana z 6 panewek w zielonym kolorze przy użyciu różnorodnych jeśli chodzi o fakturę materiałów: miękkiego w dotyku weluru oraz bawełny. Na kuli znajdują się naszyte postaci: pluszowego ślimaka, kwiatka, ponadto można sie tu dopatrzeć ptaszka, motylka, robaka oraz kwiatka - które zostały zamontowane na sznurku, dzięki któremu można jedne elementy wyciągnąć bardziej do góry, przy czym inne stworzenie wtedy bardziej wtula się do środka piłki. Żeby zaskoczyć małe, ciekawskie świata rączki - niektóre z elementów zabawki po dotknięciu szeleszczą. Zabawka przeznaczona jest dla niemowląt w wieku od 10-ego miesiąca życia, poprawia sprawność manualną, uczy myślenia przyczynowo-skutkowego, oraz reagowania na bodźce dźwiękowe. Średnica kuli 15 cm.

                                                    Cena:  70 złGrzechotka Klick-Klack jej nazwa pochodzi od dogłosu, który wydają drewniane krążki uderzające jeden o drugi. Swą konstrukcją przypomina kolorową gąsienicę. Każdy element grzechotki został połączony za pomocą elastycznego sznurka. Produkt został wykonany z naturalnego drewna, pomalowany farbami, które nawet w kontakcie z buzia dziecka nie stanowią dla niego zagrożenia. Zabawka przeznaczona jest dla niemowląt w wieku od 6-ego miesiąca życia.Przekątna pierścieni z których zbudowana jest grzechotka wynosi 4,5 cm, natomiast długość 9 cm.

                                                      Cena:  22 zł

Gryzak grzechotka Magica została wykonana z drewnianych, różnokolorowych ośmiu kulek, pomalowanych ekologicznymi farbami, które nawet w kontakcie z buzią dziecka nie stanowią dla niego zagrożenia. Całość połączona ze sobą za pomocą elastycznego sznurka, koraliki dają się swobodnie przesuwać, kiedy się nimi potrząsa wydają charakterystyczny odgłos stukania drewna o drewno. Zabawka przeznaczona dla niemowląt w wieku od 6 miesięcy. Średnica jednego koralika wynosi około 2,5 cm. Poprawia sprawność małych rączek a poprzez mnogość żywych barw i ruchome części, które przy potrząsaniu wydają odgłos - skutecznie koncentruje uwagę dziecka.

                                                      Cena:  38 zł

Grzechotka przyjaciele z dżungli została wykonana z naturalnego drewna, pomalowana farbami, które nawet podczas kontaktu z buzią dziecka nie powodują dla niego zagrożenia. Barwne postacie: myszka, lew, hipopotam i żabka zostały wykonane z kolorowych drewnianych elementów - które dają się obracać wokół własnej osi, ponieważ zostały przymocowane do chwytaka - poręcznego kółka, za pomocą elastycznego sznurka. Podczas potrząsania grzechotka wydaje dźwięk charakterystycznego szurania drewna o drewno. Zabawka przeznaczona dla niemowląt w wieku od 6-ego miesiąca życia. Średnica kółka wynosi 6 cm, natomiast wysokość ok. 10,5 cm, szerokość ok. 8 cm.

                                                    Cena:  42 złGrzechotka pociąg została wykonana z naturalnego drewna, pomalowana ekologicznymi farbami, które nawet podczas kontaktu z buzią dziecka nie stanowią dla niego zagrożenia. Całość posiada zamknięty kształt, zbliżony do koła - dzięki temu, mała dziecięca raczka nie będzie miała problemu z utrzymaniem tej zabawki. Dodatkową atrakcję może stanowić wmontowany w grzechotkę dzwonek. Szyby składu pociągu zostały pomalowane farbą, która mieni się kolorami tęczy, z pewnością nie jeden maluch zaciekawi się tym faktem. Produkt przeznaczony dla niemowląt w wieku od 10-ego miesiąca życia. Średnica ok. 10 cm.

                                                   Cena:  42 złKoralikowa dżdżownica idealna zabawka dla ciekawskich świata maluchów, którzy ukończyli 10 miesiąc życia. Kolorowe kulki można przesuwać i nimi poruszać, ponieważ zostały połączone za pomocą elastycznego sznurka. Całość została wykonana z z drewna, pomalowana naturalnymi farbami nie powodującymi alergii czy innych niebezpieczeństw w kontakcie z buzią niemowlęcia. Podczas potrząsania zabawka wydaje odgłos pocierania oraz uderzania drewnem o drewno. Średnica 9 cm.

                                                   Cena:  62 zł


Gryzak wesoły skrzat został wykonany z naturalnego drewna, pomalowanego farbami, które nawet w kontakcie z językiem dziecka nie stanowią dla niego zagrożenia. Drewniane elementy zostały z sobą połączone za pomocą elastycznego sznurka, dzięki któremu skrzat zawsze wraca do tej samej pozycji. Model posiada bawełnianą czapeczkę - której za żadne skarby nie da się zdjąć. Kiedy potrząsa się zabawką, wydaje odgłos stukania drewna o drewno. Przeznaczona dla niemowląt od 6 miesiąca życia. Produkt ćwiczy sprawność manualną. Zabawki o wielu różnorodnych powierzchniach, fakturach i kolorach pomagają wypracować sprawność małych rączek oraz zajmą uwagę ciekawskiego malca.

                                                      Cena:  40 zł


Grzechotka żabka została wykonana z naturalnego drewna, pomalowana naturalnymi farbami nie szkodzącymi niemowlętom, które zechcą skosztować jak żabka smakuje. Zabawka składa się z krążków połączonych sznurkiem, dzięki czemu jest elastyczna, podczas potrząsania wydaje odgłos stukania drewna o drewno. Przeznaczona dla niemowląt w wieku 6 miesięcy. Średnica 9 cm, wysokość 11 cm.

                                                               Cena:  49 zł


Piłka nakładanka składa się z 4 różnokolorowych krążków, które nakłada się na walec - znajdujący się wewnątrz kuli. Zabawka przeznaczona jest dla niemowląt w wieku od 10 miesiąca życia. Stworzona z myślą o dzieciach, których sprawność pozwala na dopasowywanie kształtów. Poprawia sprawność manualną, logiczne oraz przestrzenne  myślenie. Dzięki mnogości barw i różnorodnej fakturze - pobudza do zabawy. Produkt został wykonany z miękkiego w dotyku polaru,weluru oraz bawełny. Podczas dotykania szeleści. Wybrany model posiada średnice o szerokości 12 cm.

                                                     Cena:  79 
Perkusja, zestaw muzyczny składający się z trójkąta, grzechotki, 2 naganiaczy. Produkt został wykonany z drewna bukowego i metalu. Wymiary: 10 cm wys. Przeznaczone dla dzieci posiadających od 1 i 1½ lat.

                                                     Cena:  210 zł

Drewniany wózek dla lalek to klasyczna zabawka dla dziewczynek, które lubią bawić się w dom i naśladować model rodziny bawiąc się w odtwarzanie ról dorosłych. W skład zestawu wchodzi: wózek, poduszka oraz kołderka. Ten model wózka posiada regulację wysokości rączki na dwóch wysokościach – 53 lub 57 cm. Zabawka przeznaczona dla dziewczynki 18m+. Produkt został wykonany z drewna bukowego, malowany ekologicznymi, bezpiecznymi dla dziecka farbami. Pościel do wózka została uszyta z bawełny. Wymiary zabawki: 50 cm szer. x 28 cm wys.

                                                  Cena:  586 zł


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz