Popularne posty

Akcesoria

Wygoda siedzenia i radość zabawy

Siedziska, pufy, worki na dobre zadomowiły się we wnętrzach. Są nie tylko wygodne ale także łatwe w czyszczeniu, lekkie i bardzo funkcjonalne. A do tego zaskakują wielością wzorów i  kolorów. Szczególnie produktu przeznaczone dla dzieci potrafią oczarować magią barw i pomysłowym designem. Przydają się w trakcie zabawy i podczas spotkań z przyjaciółmi jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju miękkie pufy, worki i siedziska ponieważ mogą je samodzielnie formować, przestawiać i wykorzystywać do zabawy.Small World, siedzisko typu worek. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyprać. 
Wysokość: ok.120 cm. 

Cena: 759, 20 zł (Teraz obniżka -20%)Haba, pufa do siedzenia Marakesh. 
Pokrowiec można zdjąć. średnica 50 cm, wysokość 36 cm.

Cena: 244 zł.


Haba, pufa. Poduszka do siedzenia . Pokrowiec można zdjąć. średnica 40 cm.
Cena: 141 złHaba, pufa. Poduszka do siedzenia. Pokrowiec można zdjąć. 
Wymiary: D88 x W79 x H20 cm

Cena: 445, 90 zł


Poduszka Skarb Piratów, została wykonana z miękkiego weluru oraz bawełny i poliestru. Wymiary Ø 43 cm. Poszewka zapinana na zamek. Można prać w temperaturze 30 ˚C.


Cena: 133 złNamiot rycerski, został wykonany z bawełny, poliestru i elementów plastikowych. Jego Ø wynosi 135 cm, a wysokość 210cm. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Podstawa namiotu połączona jest z górną częścią za pomocą rzepu, dzięki czemu wierzchnią warstwę można prać. Nadaje się do zabawy zarówno w pomieszczeniu jak i w ogrodzie. Inne akcesoria rycerskie w postaci: miecza, tarczy i zbroi dostępne są w naszym sklepie.
Cena: 718 złNamiot Marakesh, został wykonany z bawełny, poliestru i elementów plastikowych. Jego Ø wynosi 135 cm, a wysokość 210cm. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Podstawa namiotu połączona jest z górną częścią za pomocą rzepu, dzięki czemu wierzchnią warstwę można prać. Nadaje się do zabawy zarówno w pomieszczeniu jak i w ogrodzie. 
Cena: 709 złNamiot Kwitnące Niebo, został wykonany z bawełny, poliestru i elementów plastikowych. Jego Ø wynosi 135 cm, a wysokość 210cm. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Podstawa namiotu połączona jest z górną częścią za pomocą rzepu, dzięki czemu wierzchnią warstwę można prać. Nadaje się do zabawy zarówno w pomieszczeniu jak i w ogrodzie. 
Cena: 718 zł

Namiot Wielkiego Wodza, został wykonany z bawełny, poliestru i elementów plastikowych. Jego Ø wynosi 135 cm, a wysokość 210cm. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Podstawa namiotu połączona jest z górną częścią za pomocą rzepu, dzięki czemu wierzchnią warstwę można prać. Nadaje się do zabawy zarówno w pomieszczeniu jak i w ogrodzie. 
Cena: 752 złBrak komentarzy:

Prześlij komentarz