Popularne posty

Tekstylia


 TREEHOUSE


Zestaw dwóch białych ręczników frotte marki TREEHOUSE z linii "Honey Bear". Ręczniki posiadają lamówkę w żółtą kratkę. Na większym w rozmiarze 85 x 85 cm, został wyhaftowany miś, na mniejszym w rozmiarze 29 x 29 cm umiejscowiony został haft przedstawiający pszczółkę. Produkt został opakowany w przezroczystym, zapinanym na zamek foliopaku prezentowym.


Poszewka marki TREEHOUSE, pochodzi z linii "Honey Bear". Produkt został wykonany z przyjaznej skórze, oddychającej bawełny 100%. Na całości wzór w  misie, pszczółki  na niebieskim tle. Zapinana na błyskawiczne zatrzaski.


Poszewka niemowlęca marki TREEHOUSE, należy do linii "Honey Bear". Produkt został wykonany z przyjaznej skórze bawełny 100%. Całość z materiału w biało-niebieskie pionowe pasy. W górnej części biała wstawka z wyhaftowanym misiem. Zapinana na napy.


Klasycznie prostokątne, białe prześcieradło niemowlęce (bez sciagacza) marki TREEHOUSE, pochodzi z kolekcji "Honey Bear". Produkt został wykonany z przyjaznej skórze dziecka bawełny 100%.  W dolnej części lamówka w żółtą kratkę i wyhaftowana pszczółka.


Biała poszewka niemowlęca marki TREEHOUSE z kolekcji "Honey Bear". Produkt został wykonany z przyjaznej skórze bawełny 100%. Całość obszyta lamówką w żółtą kratkę. W górnym prawym rogu wyhaftowany miś. Wybrany model, od spodu posiada zakładkę, dzięki której w bezproblemowy, sposób bez zbędnego zapinania guzików ubierzesz poduszeczkę.


Niemowlęcy ochraniacz do łóżeczka marki TREEHOUSE, pochodzi z kolekcji "Honey Bear". Poszycie zostało wykonane z bawełny 100%. Spód  i troczki wykonane z materiału w żółtą kratkę. Wierzch wykonany z dwóch rodzajów materiałów: 1) biało-niebieskiego w pionowe pasy, 2) białego z aplikacją przedstawiającą pszczółkę. Wypełnienie w postaci miękkiej gąbki. Mocowany do szczebelków łóżeczka za pomocą troczków.


Niemowlęcy wieszak na pieluchy marki TREEHOUSE, pochodzi z kolekcji "Honey Bear". Wykonany z naturalnej bawełny 100%. Całość z materiału w biało-niebieskie pionowe pasy, obszyty lamówką w żółtą kratkę.  U góry wyhaftowany miś. Przeznaczony do zamocowania na uchwytach od mebli. Zapewni świeże i pachnące pieluchy, które sprawią, że pupa Twojego dziecka poczuje się bardziej komfortowo.
Dywan prestiżowej londyńskiej marki DESIGNERS GUILD z linii SAMOLOTY o średnicy 150 cm został wykonany z akrylu.

 Cena: 1400 zł (Obniżka do -70%, nowa cena 420 zł )

Dywan prestiżowej londyńskiej marki DESIGNERS GUILD z linii sowa o wymiarach: 140 x 140 cm został wykonany z wełny 100%. Dywan jest bardzo mięsisty i gęsto tkany, dzięki czemu doskonale izoluje przed zimnem.

Cena: 1400 zł


                                                          
 Cena: 417 

Poszewka na kołdrę prestiżowej londyńskiej marki DESIGNERS GUILD z linii AROUND THE WORLD o wymiarach 160x200 cm została uszyta we Francji z naturalnej bawełny 100%. Kolekcja AROUND THE WORLD prezentuje podróżnicze oraz geograficzne motywy zdobnicze na wszystkich tekstyliach należących do tej linii. Dlatego na poszewce od kołdry można się doszukać kontynentów, wysp, znanych obiektów turystycznych czy zwierząt typowych dla danej szerokości geograficznej. Podstawowe informacje dotyczące globu ziemskiego zostały w sugestywny, ikoniczny sposób umieszczone na  tkaninie. Teraz dzięki dziecięcej stylistyce i edukacyjnym treściom, codzienne kładzenie się do łóżka może być inspirujące oraz rozwijające dla Twojej pociechy. 

                                                          

  Cena: 417 zł

Poszewka na kołdrę prestiżowej londyńskiej marki DESIGNERS GUILD z linii DOUBLE DECKER o wymiarach 160x200 cm została uszyta we Francji z naturalnej bawełny 100%. Kolekcja DOUBLE DECKER przedstawia miasto a więc: mosty, ruch uliczny, pociąg, most z arkadami. Na tych schematycznych i bardzo kolorowych obrazkach można się doszukać znanych obiektów turystycznych.   Dzięki dziecięcej stylistyce i edukacyjnym treściom, codzienne kładzenie się do łóżka może być inspirujące oraz rozwijające dla Twojej pociechy. 

                                                         
   Cena: 417 zł

Poszewka na kołdrę prestiżowej londyńskiej marki DESIGNERS GUILD z linii WONDERLAND o wymiarach 160x200 cm została uszyta we Francji z naturalnej bawełny 100%. Kolekcja WONDERLAND jest skierowana do dziewczynek lubiących pałacowy styl. Ponieważ na poszewce można się doszukać ram od obrazów i luster nawiązujących stylistycznie m.in. do takich epok jak barok i rokoko. Na pościeli nie zabrakło także uwielbianych przez dziewczynki kwiatów, motyli i ptaszków. Ta pościel została stworzona z myślą o małych księżniczkach. 

                                                         

DYWANY marki IVIDywany marki 


Cena: 1032 zł (obniżka -70 %, aktualna cena 309,60 zł)


Dywan Ołowiany Żołnierzyk duńskiej marki SMALLWORLD został wykonany z bawełny 100%. Wymiary 130x180 cm. Obowiązkowy element wystroju dla chłopca, który posiada militarno-wojskowe zainteresowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz